Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 09.11.2015, 18:13
szprotson napisał(a):Wyświetl post
tez uwazam podobnie. Jovic jest solidny na boku obrony i pewny. Tzn. gra bardzo, a to bardzo prostą piłke. Zagraj, wyjdz na pozycje. Tylko krótkie podania. A Bury to jest Bury. Tylko On i Bóg wiedza co w danej akcji zrobi, chłop jest mega drewniany a gra piętkami, na dodatek dokładnie. Potrafi przyjebać z przewrotki ale potrafi też przyjebac chłopu.
Zgadzam się co do Burego ale ...Jankes ? w tym meczu tragedia .... w poprzednim wyjazdowym - rzeczywiście OK
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując