|
Aha a z czego jak nie pracuja albo pracuja na czarno? Widze, ze duzo osob tutaj nadawaloby sie na politykow. Zyjecie w jakims wyimaginowanym swiecie, nie majac pojecia jak wyglada zycie innych ale do opiekowania sie nimi i kontrolowania ich zycia to pierwsi byscie byli.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 09.11.2015 o godz. 11:28.
|