Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33609
Stary 09.11.2015, 11:25
Aha a z czego jak nie pracuja albo pracuja na czarno? Widze, ze duzo osob tutaj nadawaloby sie na politykow. Zyjecie w jakims wyimaginowanym swiecie, nie majac pojecia jak wyglada zycie innych ale do opiekowania sie nimi i kontrolowania ich zycia to pierwsi byscie byli.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 09.11.2015 o godz. 11:28.