Wyświetl pojedynczy post
alterego
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28593
Stary 09.11.2015, 00:46
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Poleci ktoś hotel w centrum Krakowa ( gal. krak), gdzie można się zameldować już koło 10 rano?
z góry dzięki
Pewnie już po zawodach ale żaden hotel Ci nie da gwarancji zameldowania o tej porze. Chyba, że zrobisz rezerwację na dwie doby Próbuj w większych które mają więcej pokoi Holiday Inn czy Radisson - większe prawdopodobieństwo.
Odpowiedz cytując