El'kabat napisał(a):

Poleci ktoś hotel w centrum Krakowa ( gal. krak), gdzie można się zameldować już koło 10 rano?
z góry dzięki
|
Pewnie już po zawodach ale żaden hotel Ci nie da gwarancji zameldowania o tej porze. Chyba, że zrobisz rezerwację na dwie doby

Próbuj w większych które mają więcej pokoi Holiday Inn czy Radisson - większe prawdopodobieństwo.