Wyświetl pojedynczy post
Lupo
Oficjalny piknik
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28592
Stary 08.11.2015, 23:21
Dzięki za odpowiedź, a jakich ubezpieczycieli byście polecali? Zależy mi głównie na OC, więc tutaj najtańsza opcja wchodzi w grę, chyba, że jacyś inni ubezpieczyciele mają fajne pakiety z assistance czy AC.
Odpowiedz cytując