Za klasykiem - w dalszym ciagu argumentacji zero.
Kierownik68 nadal nie pojmuje, ze powieszony zostal powieszony przez dzielenie? Ile to juz, tydzien?
Pana Boga nie tykam. Szczerze gratuluje hierarchii zyciowych autorytetow. Bog-Orban-Kaczor-Tusk-Miller-Keynes.
Cytat:
|
W innych punktach tak, w innych nie
|
Vs
Cytat:
|
Takich niuansow sobie nie przypominam
|
Rybkadory68 z "Gdzie jest Keynes"? Juz w callcenter sobie postow z wczoraj/przedwczoraj nie przypominaja? Slabiutko oj, slabiutko...
Jak zwykle wspanialomyslnie wydluze okres oczekiwania na ciezki trud i znoj callcenterowcow.
Ewka bedzie sie bawic w Tuska, Grzesio zostanie na swoim miejscu. Ale uwazaj, tym razem jesli nie zrozumiesz to juz poziom nawet nie liceum czy podstawowki, ale przedszkola.
Lepiej w fikcyjnego Janka, niz w Tuska-bis z pociskami w stylu Leszka Millera. Nawet nie musiales tworcy zmieniac, wystarczylo zmienic utwor.
Hipokryta pelna para. Oczywiscie nie wyciagales calosci odnosnie inwestowania w przemysl spozywczy, tylko wybrales sobie smaczek niezagrozonego popytu, co przeciez keynesiscie pasuje. A tutaj przypisywanie mi tej samej latki przez kierownika68.
Monolog wewnetrzny prowadzisz sam z soba. Wystarczy, bys choc raz przeczytal swoj wlasny post i konstrukcje stylistyczna w nim zawarta. O trybach warunkowych nie wypowiadaj sie dopUty, dopUki dysleksja bedzie dla komedianta68 wyznacznikiem inteligencji. Aaa, zapomnialem- Hipokryta68 nie potrafi tylko jednej rzeczy - edytowac postow ;(
Keynes68 nie uciekaj, odpowiedz na pytanie - jak glosowales w 1997 w referendum konstytucyjnym?
Zabawie sie w Twoje "rozumowanie" i wyciaganie wnioskow bez zdania 2 osoby - w takim raie dla keynesa68 bogiem inteligencji jest Bronek Komorowski? "Wybitny ideal" i "wzor do nasladowania". Tusk, Bronek. Niedlugo sama Ewka Kopaczowa dolaczy do grona Twych autorytetow.