Karherop napisał(a):

|
Burliga także statystyki ma bardzo dobre, ale gdy patrzy się na jego grę przez cały mecz to można się zastanawiać jak taki facet wylądował w miejscu w którym jest. Marna wrzutka (właściwie jej brak), kiepściutka technika... a jednak punktuje.
|
To akurat wierutna bzdura, Burliga technikę użytkową ma na bardzo dobrym poziomie, co było widać w kilku akcjach w tym sezonie (choćby bramka z przewrotki, dwie asysty z pięty przy rulecie - obydwie bardzo podobne, więc raczej zero w tym przypadku. Jeśli byłby jak sugerujesz drewniany to żadna z tych akcji nie miałaby miejsca). Moim zdaniem to jest w tym momencie nasz najbardziej niedoceniany piłkarz. Zaraz za Rafałem i Jankesem.