|
Mi dalej w kadrze Nawałki brakuje skrzydłowych i dziwi mnie to ze nie sa powoływanie nowi zawodnicy ktorzy mogli by zwiekszyc rywalizacje.
Mysle ze oparcje kadry na zawodnikach którzy wywalczyli awans nie jest złym pomyslem, poniewaz slekcjoner opiera sie na wyselekcjonowanej grupie zawodników ale az sie prosi zeby w meczach towarzyskich ( zwłąszcza teraz a nie w marcu) sprawdzic kogos nowego, dac troche swiezosci reprezentacji.
Urodziłem się z Białą Gwiazdą w sercu i z nią umrę
|