kerim1906 napisał(a):

http://www.mojarodzina.org/index.php...article&id=565
http://www.dziennikbaltycki.pl/artyk...rtaz,id,t.html
serek.c2 Na moim terenie bliższym i dalszym jest wiele rodzin wielodzietnych.Większość z nich to dużo powyżej czterech dzieci. Nie wiem czy korzystają z opieki społecznej, wiem że świetnie sobie radzą i uzupełniają jak to w rodzinach wielodzietnych.Dzieci kończą studia i zakładają rodziny.Pomagają sobie wzajemnie i sie wspierają.Nie ma tam rozwodów chociaż problemów nie brakuje.Przez wielu są nazywani rodzinami patologicznymi.Duża zasługa w tym mainstreamowych mediów które promują singli i typ rodziny 2 plus jeden w najlepszym wypadku.Do tego gender i adopcja dzieci przez homoseksualistów.Myślę że warto walczyć ze stereotypami i wspierać rodziny wielodzietne a nie nazywać ich patologią.Jeszcze raz podkreślę , nie ma więcej niż 5-10 % rodzin które z tego żyją i kombinują.
|
Wiele rodzin wielodzietnych ale z jakich roczników to sa dzieci ewentualnie z którego pokolenia rodzice?