Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17708
Stary 08.11.2015, 12:23
Temat braci Mak lepiej zakończyć, obaj mają swoje nowe kluby i niech im się wiedzie jak najlepiej. Też byłem ich zwolennikiem, ale obecnie rozważanie ich w kontekście naszej drużyny nie ma większego sensu.

Wiadomo że potrzebujemy napastnika, przydałby się też stoper i skrzydłowy jak wielu uważa. Najlepiej byłoby pozyskać kogoś pokroju Roberta Picha, czy Flavio Paixao, czyli zawodnika, który może zagrać na skrzydle jak również w razie potrzeby wspomóc/zastąpić Brożka. Jest takie powiedzenie że jeżeli zawodnik może grać na kilku pozycjach to w końcu jest tak uniwersalny, że ląduje na ławce, natomiast w naszej obecnej sytuacji (średnio liczna kadra) tacy ludzie są w cenie. Sadlok nominalnie gra na LO, ale w razie konieczności zastąpi Głowackiego, czy Guzmicsa.

Teoretycznie już w zimie można podpisać kontrakt z Goncerzem, bo w czerwcu 2016 roku kończy mu się kontrakt, natomiast nie oglądam zbyt często 1 ligi, więc nie wiem czy pasowałby do naszej koncepcji.
Jest tu jakiś ekspert 1 ligi?
Odpowiedz cytując