kerim1906 napisał(a):

IncognitoTSW Dlaczego łąki chcesz chwalić i do tego umajone .Co w tym dziwnego że w Polsce jest przerost darmozjadów urzędniczyn?
|
Chcę chwalić bo cieszę się, że to zauważasz. Martwi mnie jednak, że wciąż popierasz formację, która zapowiada jeszcze większy rozrost biurokracji ot choćby dodając dwa nowe województwa.