|
Hipokryzją to jest obiecywanie 500zl i tego, ze beda one odpowiednio przydzielone, do najbardziej potrzebujacych jednoczesnie plujac na pracownikow spolecznych, jak i wolontariuszy. Patologia jest glosowanie na partie, z ktorej nawet jakby zrealizowali wszystkie postulaty nic nie mam oprocz odsuniecia po, komuchow od wladzy.
To Wasze pisowskie callcenter niczym nie rozni sie od gimbazy. Tu i tu gimbusy. Barcelona vs Real, Messi vs Ronaldo. Pis kontra Po, Kopacz/Tusk vs Kaczynski. Wrogowie, ktorzy bez siebie nie moga zyc.
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 08.11.2015 o godz. 11:16.
|