Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33571
Stary 08.11.2015, 10:51
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
Tak myślałem,nie zaskoczyłeś.Powtórzę łajzo,urzędniczyny to darmozjady,a taki mops czy biura pracy powinny być zlikwidowane w pierwszej kolejności.Przeszkadza ci 500 zł a nie przeszkadza niepotrzebna administracja bo ktoś bliski pracuje.To się nazywa hipokryzja.
Boże drogi, jakim Ty jesteś ciemniakiem... Przeszkadza mi 500 zł, bo wiem jakie wały kręcą lenie i nieroby oraz innej maści cygany by tylko dostać zasiłki. O tym mogliby Ci poopowiadać właśnie pracownicy socjalni bądź ich przełożeni. Nawiasem mówiąc - chciałbym Cię parówo widzieć jak chętnie pędzisz na wywiady do patologicznych, cygańskich rodzin, tak jak te lenie i nieroby z OPS-ów...