szprotson napisał(a):

Typowy user wislakrakow.com
Kupmy braci Mak
życie :
Nie mam na to nawet złotówki
Typowy user wislakrakow:
Kupmy braci Mak, zycie mam w dupie bo zaraz wyłaczam kompa i właczam LoLa
|
Typowy user wislakrakow.com
Na pewno nas stać, oni mają Wisłę w sercu nie będą dużo chcieli.