...mozeby ZNOWU zaryzykowac Jovica na skrzydle a na prawa obrone wrzucic Burlige

? ....koles gra w kratke - ale jak mu mecz wyjdzie i jest w gazie to rozpieprza nasza lige na pozycji prawego obroncy ....Alan Uryga to mega drewno ktory tylko pozbywa sie pilki do najblizszego partnera - nie widzialem u goscia nigdy choc 3-5 sekundowego utrzymania pilki - dla mnie ustawianie Alana w 1 skladzie to jak gra w 10 ....Jankowski to po prostu tragedia i zdania nigdy nie zmienie- to typowy gracz na 2-3 ligowe druzyny ...ogolnie po slabym meczu wygrywamy pewniej niz remisujemy tzw " wygrane " mecze ....straszny paradoks