kerim1906 napisał(a):

serek.c2 "Proponuję Wam też pogadać z kimś, kto pracuje w OPS, najlepiej na stanowisku dyrektorskim/kierowniczym - nasłuchacie się co sądzą o "500 zł na dziecko".."
I to jest argument, a co k...a zapytajta dyrektora łamanego przez kierownika.Samozaoranie.
Urzędniczyny łamane przez darmozjady robią u serka za "ałtorytet"
|
Widzisz, tak się składa, że ktoś mi bardzo bliski pracuje na takim stanowisku i wie jak wygląda przydzielanie zasiłków i innych dodatków. Jeśli uważasz, że każdy pracujący w urzędzie jest darmozjadem, to .......nij się w ten swój pusty czerep łajzo.