Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33568
Stary 07.11.2015, 22:51
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
serek.c2 "Proponuję Wam też pogadać z kimś, kto pracuje w OPS, najlepiej na stanowisku dyrektorskim/kierowniczym - nasłuchacie się co sądzą o "500 zł na dziecko".."

I to jest argument, a co k...a zapytajta dyrektora łamanego przez kierownika.Samozaoranie.

Urzędniczyny łamane przez darmozjady robią u serka za "ałtorytet"
Widzisz, tak się składa, że ktoś mi bardzo bliski pracuje na takim stanowisku i wie jak wygląda przydzielanie zasiłków i innych dodatków. Jeśli uważasz, że każdy pracujący w urzędzie jest darmozjadem, to .......nij się w ten swój pusty czerep łajzo.