Wyświetl pojedynczy post
ypeeh
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: KWIDZYN

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 07.11.2015, 22:35
Fajnie, ze Jovic tak sie rozwija. Dwie wrzutki idealnie na Brożka, od czasów Kosy nie było u nas gracza z tak dobrą centrą ze skrzydła. Do czerwonej kartki byliśmy mocno wycofani, może taki był plan, żeby zrobić z 2-3 szybkie kontry? Może w środku było sporo padaki, ale w moim odczuciu przy polu karnym przeciwnika ruszali sie całkiem żwawo.
Wisła Kraków & MUFC RULEZ.
Odpowiedz cytując