Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 07.11.2015, 22:20
Cytat:
nawet w meczu z Zagłębiem był bardziej dojrzały, ofensywny, widowiskowy. Wiślacy częściej operowali piłką, mieli więcej podań i częściej grali z pierwszej, albo drugiej piłki. Jednak małe zaangażowanie i niechlujstwo, czy duży procent rozkojarzenia spowodowały, że nie stłamsiliśmy Zagłębia.
Na pewno oglądaliśmy ten sam mecz? Do momentu czerwonej kartki była lekka katastrofa w naszym wykonaniu, a nie ofensywny, widowiskowy, dojrzały futbol. O grze w przewadze nie ma co się raczej rozwodzić.
Odpowiedz cytując