Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 07.11.2015, 21:46
Robbie92 napisał(a):Wyświetl post
Bardzo dobrze że Moskal narzeka na styl gry, dążmy do tego by w dobrym stylu wygrywać..
Moskal nie narzeka na styl, ale jak sądzę raczej na poziom umiejętności oraz zaangażowania.
Powiedział tylko: "To był bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu"

Co do stylu, to nie mam nic przeciwko.

Styl gry bowiem to rozkładanie akcentów na grę defensywną czy ofensywną, atak pozycyjny czy kontratak, pressing czy jego brak, sposób ustawiania się w poszczególnych elementach i fazach gry.
Pod tym względem nasz styl gry, nawet w meczu z Zagłębiem był bardziej dojrzały, ofensywny, widowiskowy. Wiślacy częściej operowali piłką, mieli więcej podań i częściej grali z pierwszej, albo drugiej piłki. Jednak małe zaangażowanie i niechlujstwo, czy duży procent rozkojarzenia spowodowały, że nie stłamsiliśmy Zagłębia.

Ten styl jest nieustannie przez Moskala dopracowywany. Nie wszyscy piłkarze w każdym momencie utrzymują się w tym stylu, ale styl jest niezmienny i coraz lepiej realizowany nawet mimo indywidualnych błędów wpływających na statystyki i na końcowy wynik.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując