Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 07.11.2015, 20:37
Robbie92 napisał(a):Wyświetl post
Podoba mi się że powoli nie boimy się strzelać z daleka..
Poczekaj aż sobie o tym zapomną do meczu z Górnikiem i znowu będą chcieli wjechać z piłką do bramki.
Odpowiedz cytując