ŁukaszTS napisał(a):

Byliśmy z kumplem w Lubinie zobaczyć mecz na żywo. Zatem kilka uwag:
- Donald "wielka gwiazda" w ogóle nie przykłada się do rozgrzewki. W przerwie siedział na ławce, poszedł do szatni po Powerade'a i dalej siedział na ławce. Wszedł w 50 minucie bez rozgrzewki co było widać po jego grze. Nie wiem czy to widać w TV ale po bramce na 0-2 w ogóle się nie cieszył z drużyną. Sprawiał wrażenie obrażonego na cały świat.
- Uryga jest niereformowalny. Gra na alibi.Nawet jak biegnie do przodu to podaje w bok. Do przodu miał dwa podania w całym meczu. Drugie do Brożka przy bramce na 1-3.
|
No proszę : czy się stoi czy się leży :
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...a-wisly-krakow 