|
Skoro moja wypowiedz (post 34095) zacytowana i okreslona przez Wislaka68 to belkot mozna to podsumowac:
Reasumujac, wobec pisowca, keynesisty, neomonetarysty Wislaka68:
- nie bylo cukru po 7 zl, a jak byl to z wcale nie wyzszym popytem
- powinnismy inwestowac i wprowadzac innowacje w przemysle spozywczym zgodnie z XVI wieczna polityka "Polska spichlerzm Europy" zamiast w produkty wysokoprzetworzone, wlasne doliny krzemowe, przemysl etc. bo pochwalaja to zachodnioeuropejscy ekonomisci, specjalisci, politycy
- Intel wcale nie zainwestowal 50mld $ w badania nad grafenem, Polacy wcale nie mieli w tym zadnego udzialu.
- zachodnim politykom powinno zalezec/zalezy na rozwoju technologicznym Polski
- Niemcy gospodarczo przegrali wojne/wojny bedac 2x w obozie przegranych
- Keynesisci interesuja sie makroekonomia, a neokeynesizm jak Tusk swieci tryumfy
Podsumowanie kazdemu czytajacemu temat polityczny zostawiam pod wlasna ocene.
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 07.11.2015 o godz. 18:26.
|