Jak widac pisowskie callcenter musialo wziac darmowe nadgodziny w dzien wolny od pracy (bo jak widac po poscie powyzej brzydza sie kapitalizmem). Szkoda, ze znow zadzialala ekonomiczna zasada minimaxu - im wieksza kompromitacja keynesistow, tym bardziej spadaja checi jakiejkolwiek merytoryki. Dobrze chlopaki, wykrecajcie za frajer PKB! Tylko zastanawia mnie sens, skoro piskeynesistow udzial to mikroekonomia, ktora szczerze gardza?
Monetaryzm... Z deszczu pod rynne!
Rozumiem, dalej tlumaczymy na dobrach podstawowych nie zwazajac na paradoks Giffena i faktem, ze chleb jako dobro jest dobrem podstawowym. Totalna zenada. Czyli w zyciu chodzi o to, by sie jedynie nazrec. Z sld jako rurkowce pis za pan brat!
Rurku68 uwazaj, bys w pisowskim callcenter nie upierrdolil stolu. CEO zauwazy i skonczysz jak Durczok.
Odnosnie zmian w callcenter - Miroslaw odsuniety od publicznej debaty? Zupelnie jak prezes! Zamiast Miroslaw forum zbaw Wislak Rurkowiec-Szydlo! Szkoda, uwielbialem spadac z krzesla ze smiechu po wywodach Cyceronka
Jak widac jesli chodzi o stanowiska da sie zwrocic uwage na skale mikro? Szkoda, ze nie odnosnie ekonomii.
Keynes68 z ciekawosci - jak glosowales w referendum konstytucyjnym w 1997r.?
Fakt. Orban sie pomylil, kalkulator jak kalkulator - nieomylny.
Alez ja w przeciwienstwie do callcenter znam program pisu. Chcialem poznac stanowisko kierownika68.
Wygra oboz Ewki, bo wchlonal miekkiego Grzesia.
Ja kalkulator, ja kalkulator Keynes jak mnie slyszysz? Odbior!
Miras1906 - Kuba Jankowski? Matura to bzdura? Powaznie? Czyzbys w koncu byl zdeterminowany uzyskac swiadectwo dojrzalosci!? ZUCH!!!