Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33558
Stary 07.11.2015, 16:12
Nic nie uwiera, w tym stwierdzeniu nie bylo cienia ironii

Spisek nie spisek, ktokolwiek wymyslil te ksywe nieswiadomie mi poslodzil :]

Cytat:
Jeśli ktoś ciężko pracuje, po pracy musząc jeszcze wypełniać obowiązki domowe, to wchodząc na neta i widząc teksty o: Putinie jako dobrym premierze polski, Krulu jako obrońcy cywilizacji zachodniej czy o swojej rodzinie (powiedzmy że czteroosobowej) nazywanej patologiczną, pisane przez dzieciaków, których jedynym zajęciem jest siedzenie na SB i pieprzenie o dupi... Maryny, to wzrusza tylko ramionami i myśli sobie że szkoda czasu na zabawy w piaskownicy.
Moze tym razem kolejna ankieta, czemu nie wbijasz na forum/nie udzielasz sie i przez kogo? Turboniepokorni vs pismeni? Chyba, ze patrzac na fakt, w ktorym to ankieta konczy sie banem dla jednego z pisowcow sie boicie?
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 07.11.2015 o godz. 16:15.
Anty PO-PiS!!!