Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.11.2015, 15:17
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Przed Kazkiem mecze naprawdę decydujące o jego obecności w Wiśle przynajmniej do końca sezonu. U siebie 2-3-4 obecnie zespół tabeli. Wyjazdy do odradzającego się Poznania, grającego słabo od samego początku Górnika i nieobliczalnej Lechii. Celem powinno być przynajmniej 13 punktów, jeśli tyle zdobędziemy to spokojnie trzeba dokupić niezłego napadziora i zostawić Kazka do końca sezonu. Przełamanie u siebie będzie o tyle istotne, że dawno nic nie ustrzeliliśmy, a pierwsze w kolejności są Derby.
dokupić
za co?
pamiętasz że przegraliśmy sprawy ze Smudą, Genkowem i Mandziarą?
że jest kaszana finansowa?
bardziej chodzi o to żeby przetrwać niż żeby kupować
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek