@Wojtowicz twitter
Cytat:
|
Moskal powiedział, że o meczu z ZL chce jak najszybciej zapomnieć, bo był najsłabszy w tym sezonie. I słusznie - najpierw styl, potem wynik
|
Pierwsze 30 minut meczu było chyba najgorszymi jakie widziałem w tym sezonie, później było lepiej ale szału ogólnie nie było. Zresztą jeśli Zagłębie grając w 10 jest wstanie nam zagrażać i strzelić bramkę to znaczy, że coś tu jest grubo spartolone. Ale w ogólnym rozrachunku 3 pkt. dla nas, i jak dla mnie mogą grać tak w każdym meczu jeśli będą wygrywać.