Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 07.11.2015, 14:48
@Wojtowicz twitter
Cytat:
Moskal powiedział, że o meczu z ZL chce jak najszybciej zapomnieć, bo był najsłabszy w tym sezonie. I słusznie - najpierw styl, potem wynik


Pierwsze 30 minut meczu było chyba najgorszymi jakie widziałem w tym sezonie, później było lepiej ale szału ogólnie nie było. Zresztą jeśli Zagłębie grając w 10 jest wstanie nam zagrażać i strzelić bramkę to znaczy, że coś tu jest grubo spartolone. Ale w ogólnym rozrachunku 3 pkt. dla nas, i jak dla mnie mogą grać tak w każdym meczu jeśli będą wygrywać.
Odpowiedz cytując