Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 07.11.2015, 13:27
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
No to jak pisałem Marszalik - bo przecież Burliga na skrzydle to jak dziecko we mgle, nie ogarnia.
Burliga to ciekawy piłkarz. Trochę mi przypomina zachowując oczywiście odpowiednie proporcje Kevina Grosskreutza, byłego piłkarza BVB. Rzucali go po wszystkich możliwych pozycjach na skrzydłach, nigdy nie przekonywał swoją grą ( kiepska technika, marna szybkość, średnie rozegranie itd), ale ambicją robił świetne statystyki. Burliga także statystyki ma bardzo dobre, ale gdy patrzy się na jego grę przez cały mecz to można się zastanawiać jak taki facet wylądował w miejscu w którym jest. Marna wrzutka (właściwie jej brak), kiepściutka technika... a jednak punktuje.

Co do samego meczu, mecz był średni w naszym wykonaniu, ale nie ma dramatyzować. Wygraliśmy dopiero 5 (!!!) mecz w sezonie, a za nami 15 kolejek. Panowie, trzeba się trochę cieszyć...

I mówcie co chcecie, wolę takie zwycięstwa, gdzie niekoniecznie byliśmy stroną dominującą, niż piękne remisy 0-0. W szczególności, że wcale nie były takie piękne jak co poniektórzy czarują...

Punktów za styl się nie rozdaje i im szybciej to Moskal zrozumie tym lepiej.
Odpowiedz cytując