Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17696
Stary 07.11.2015, 12:56
matiuszek napisał(a):Wyświetl post
Ech, mi się marzy sprzedaż Donalda i zakontraktowanie tego grajka http://www.transfermarkt.pl/adam-gyu...spieler/143358, techniczny, gibki gracz, może Guzmics by go jakoś przekonał na transfer..
Mi się sprzedaż Donalda nie marzy, zbyt wartościowy gracz jak dla nas.
Odpowiedz cytując