Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 07.11.2015, 12:29
ociec Ciemka napisał(a):Wyświetl post
Głupoty piszesz, polska szlachta nie narzekała. Powielasz jakieś propagandowe klisze.
To zrzędzenie to sowiecka mentalność.

Polecam doczytać czemu i komu zawdzięczamy rozbiory a potem wypowiadać się na temat zasług polskiej szlachty. Kiedy szlachta zaczęła zyskiwać na znaczeniu w relacjach z królem, rozpoczął się powolny upadek kraju. Mnie historii uczył niejaki ś.p. Marek Eminowicz więc nie sądzę, że była skażona "sowiecką mentalnością".
Czy to są propagandowe klisze? Nie wiem ale zadaję pytanie: czym jest wieczne narzekanie chociażby na tym forum?
Ostatnio edytowane przez rafkur : 07.11.2015 o godz. 15:10.
Odpowiedz cytując