Wyświetl pojedynczy post
ŁukaszTS
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 07.11.2015, 11:55
Byliśmy z kumplem w Lubinie zobaczyć mecz na żywo. Zatem kilka uwag:
- Donald "wielka gwiazda" w ogóle nie przykłada się do rozgrzewki. W przerwie siedział na ławce, poszedł do szatni po Powerade'a i dalej siedział na ławce. Wszedł w 50 minucie bez rozgrzewki co było widać po jego grze. Nie wiem czy to widać w TV ale po bramce na 0-2 w ogóle się nie cieszył z drużyną. Sprawiał wrażenie obrażonego na cały świat.
- Uryga jest niereformowalny. Gra na alibi.Nawet jak biegnie do przodu to podaje w bok. Do przodu miał dwa podania w całym meczu. Drugie do Brożka przy bramce na 1-3.

Ogólnie jak sami widzieliście mecz słaby, my słabi ale kreciki większe dno. Pomogła czerwona kartka bo mogło być różnie.

A i kilka cytatów z lubińskich kibiców:

- "ten mały z 29 jest najlepszy na boisku" - o Krzysztofie Mączyńskim reprezentancie Polski, widać znają tylko swoje podwórko
- "Gargułą nie gra?" - pytanie w 80 minucie
- brawa lubińskiej publiczności dla sędziego za czerwoną kartkę dla bramkarza swojej drużyny , młyn oczywiście: "sędzia ch*j"
Ostatnio edytowane przez ŁukaszTS : 07.11.2015 o godz. 12:03.
"...MY WIERZYMY W MISTRZOSTWO NASZEJ WISEŁKI..."
Odpowiedz cytując