To może dla poprawienia nastrojów w temacie garść pozytywów: 2 wyjazdowe zwycięstwo z rzędu i zarazem 4 mecz z rzędu bez porażki, do tego na ten moment najlepsza obrona w lidze. Teraz żeby tylko wygrać 2 kolejne listopadowe spotkania, chyba pójdę dać na mszę w tej intencji...
