|
Popovic technicznie jak na ekstaklapę jest akurat zajebisty.
Najsłabszy dzisiaj był Jankowski, wszystko czego się dotknął to spie... Wynik bardzo cieszy, smuci brak naszej dominacji po czerwonej dla Zagłębia.
Do Burligi się nie czepiajcie przypomnę że to prawy obrońca a gra na lewej pomocy...
Jeszcze jedno do Moskala, młody powinien wejść od razy po golu na 3:1
Ostatnio edytowane przez Dive Pirate : 07.11.2015 o godz. 11:09.
|