Karherop napisał(a):

Dwa zdania są bardzo fajnie napisane:
To klub, który ceni swoje legendy. Niemal cały sztab szkoleniowy i pracownicy klubu to przecież byli piłkarze Wisły.
Szukający sensacji napisali by tak:
Biedna Wisła stawia na ludzi którzy jeszcze dopłacą, żeby pracować w klubie - po prostu nie stać jej na prawdziwych i rzetelnych fachowców z zagranicy.
Medialny obraz klubu to skarb w tych czasach, czytaj przypadek wykreowanej Warszawy która zarządzana według najnowszych korporacyjnych standardów odpada przez błąd formalny..