Wyświetl pojedynczy post
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10864
Stary 07.11.2015, 10:05
Karherop napisał(a):Wyświetl post
http://sport.interia.pl/klub-wisla-k...sl,nId,1917673
serce rośnie
myślę, że za te 2,5-3 lata może wrócić do Wisły
Dwa zdania są bardzo fajnie napisane: To klub, który ceni swoje legendy. Niemal cały sztab szkoleniowy i pracownicy klubu to przecież byli piłkarze Wisły.

Szukający sensacji napisali by tak: Biedna Wisła stawia na ludzi którzy jeszcze dopłacą, żeby pracować w klubie - po prostu nie stać jej na prawdziwych i rzetelnych fachowców z zagranicy.

Medialny obraz klubu to skarb w tych czasach, czytaj przypadek wykreowanej Warszawy która zarządzana według najnowszych korporacyjnych standardów odpada przez błąd formalny..
Odpowiedz cytując