Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 07.11.2015, 09:56
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Narzekają i narzekają, że słabo gramy itd. Trzeba się cieszyć z wygranej, z 3 pkt. Za chwile nikt nie będzie pamiętał w jakim stylu graliśmy, liczy się efekt końcowy!. Za piękną grę punktów się nie przyznaje!! Nieraz już w tym sezonie się przekonaliśmy! Wole brzydkie mecze, ale zwycięskie! Lepiej wygrywać brzydko po 1-0 kilka meczy niż jeden zagrać pięknie i wygrać 6-0!!! Proste jak konstrukcja cepa. Niektórzy to tylko wylewają swoje żale! Trzeba teraz wygrać z Górnikiem z żydami, z cwelami i z amica.
Meczu nie widzialem, widzialem tylko bramki i wynik, który niesamowicie cieszy Ale co do meczu to nawet Moskal powiedział, że "Powiem tak, był to bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu. Trzy punkty zostają nam dopisane, tylko z tego można się cieszyć. Mimo wszystko chciałbym bardzo szybko o tym meczu zapomnieć" czyli chyba rzeczywiście było tragicznie
Odpowiedz cytując