rafkur napisał(a):

|
Przecież to takie typowe nasze polskie. Uwielbiamy narzekać. Zagrali "tak sobie" ale pojechali Zagłębię. I tylko to się liczy po remisów i przegranych po pięknej, kombinacyjnej grze już w tym sezonie mieliśmy wystarczająco dużo.
|
Głupoty piszesz, polska szlachta nie narzekała. Powielasz jakieś propagandowe klisze.
To zrzędzenie to sowiecka mentalność.