Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 07.11.2015, 09:51
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Przecież to takie typowe nasze polskie. Uwielbiamy narzekać. Zagrali "tak sobie" ale pojechali Zagłębię. I tylko to się liczy po remisów i przegranych po pięknej, kombinacyjnej grze już w tym sezonie mieliśmy wystarczająco dużo.
Głupoty piszesz, polska szlachta nie narzekała. Powielasz jakieś propagandowe klisze.
To zrzędzenie to sowiecka mentalność.
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
Odpowiedz cytując