Wyświetl pojedynczy post
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 07.11.2015, 09:47
Festence napisał(a):Wyświetl post
Oprócz oczywistych wniosków, warto zwrócić uwagę, że całkiem dobry mecz zagrał Uryga. Nawet raz, koło 70 minuty piętą zagrywał
A najgroźniejsza akcja Zagłębia nie była spowodowana brakiem asekuracji Urygi w miejsce schodzącego do boku Ryśka? Potem wyraźnie widać jak zabrakło Węgra za Głowackim - czyli miejscem w które powinien wejść defensywny pomocnik, a Uryga stał spóźniony już za zawodnikiem który strzelał. Choć szczęście, że nie sfaulował jak jeszcze w poprzednim sezonie miał to w zwyczaju.

Mogliśmy grać zupełnie inny mecz gdyby to wpadło.
Odpowiedz cytując