Wyświetl pojedynczy post
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 07.11.2015, 09:27
Narzekają i narzekają, że słabo gramy itd. Trzeba się cieszyć z wygranej, z 3 pkt. Za chwile nikt nie będzie pamiętał w jakim stylu graliśmy, liczy się efekt końcowy!. Za piękną grę punktów się nie przyznaje!! Nieraz już w tym sezonie się przekonaliśmy! Wole brzydkie mecze, ale zwycięskie! Lepiej wygrywać brzydko po 1-0 kilka meczy niż jeden zagrać pięknie i wygrać 6-0!!! Proste jak konstrukcja cepa. Niektórzy to tylko wylewają swoje żale! Trzeba teraz wygrać z Górnikiem z żydami, z cwelami i z amica.
Odpowiedz cytując