|
Niektorzy to chyba zapomnieli, albo nie wiedza, ze styl gry druzyny nie wynika z najsilniejszej, tylko najslabszej formacji. Po odejsciu Stilicia miejsce to mial zajac Popovic, jednak zbawca sie nie okazal. Wiem jedno - Moskal zaufal Mace, a ten sie odplacil pieknie. To zaufanie przedluzyl Nawalka, gdzie Maka byl najlepszy po Robercie ze Szkocja, i asysta na 2-1 z Irlandia. W meczach reprezentacji faktycznie moze sobie podzielic zadania z Krychowiakiem, wymieniac sie rolami. Tutaj zamiast Krychy ma Uryge, ktory akurat w tym meczu zagral nienajgorzej, calkiem nawet przyzwoicie. Granie 3 w srodku pola wg mnie nie przynosi odpowiednich rezultatow. W miejsce Jankesa obok Brozka wstawilbym Boguskiego. Ostatnio RB9 mnie pozytywnie zaskakuje.
|