krzywy napisał(a):

|
Temat meczowy dzień spotkania. Wisła wygrywa, 10 postów po meczu w większości nieprzychylnych........ rzygać się chce. Specyficzne środowisko... To forum to dno - zebrało się kilkdziesiąt osób wzajemnej adoracji i pieprzą farmazony. Najbardziej oblegane temat y to wybory ,temat polityczny i smoleńsk 2010. Żegnam.
|
amen.
Wygraliśmy a analizy jakbyśmy co najmniej 5 w dupę dostali. Grają ładnie, ale nie wygrywamy - "nie ma not za styl, wszyscy wypierdalać!". Gramy brzydko, ale wygrywamy - "grają, że zęby bolą". Ogarnijcie się. To nie barcelona. Niech grają jak grają, byleby wpadało. To jest polska nieprzewidywalna liga a nie elegancja Francja.