Wyświetl pojedynczy post
koniak
Senior Member
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2177
Stary 07.11.2015, 08:27
Rafal-SWL napisał(a):Wyświetl post
Sedziowie sedziami... nie mozna ich winic za nasza nieudolnosc, granie do tylu, chec wejscia z pilka do bramki, pudla Jankowskiego z 4 metrow... mozna tak wymieniac dalej
Z drugiej strony sumując błędy sędziów na naszą niekorzyść oraz pechową skuteczność, starczyłoby punków na prowadzenie...