Rafal-SWL napisał(a):

|
Sedziowie sedziami... nie mozna ich winic za nasza nieudolnosc, granie do tylu, chec wejscia z pilka do bramki, pudla Jankowskiego z 4 metrow... mozna tak wymieniac dalej
|
Z drugiej strony sumując błędy sędziów na naszą niekorzyść oraz pechową skuteczność, starczyłoby punków na prowadzenie...