Festence napisał(a):

Oprócz oczywistych wniosków, warto zwrócić uwagę, że całkiem dobry mecz zagrał Uryga. Nawet raz, koło 70 minuty piętą zagrywał 
Dobrze, że Donald się wykartkował teraz, na derby powinien być w swojej dyspozycji.
Trzy punkty cieszą, lepsze zwycięstwo po takiej grze niż "piękne remisy".
|
już Ruchem dostrzegłem że jakby swobodniej zaczął się poruszać po boisku, jakby koordynacja lepsza, te kocie ruchy itd.
W sumie jemu brakuje koordynacji i zwinności, im bardziej będzie nad tym pracował, tym lepszym piłkarzem będzie. Może coś z tego będzie. Ławka widzę mu pomogła