Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 07.11.2015, 01:53
Festence napisał(a):Wyświetl post
Oprócz oczywistych wniosków, warto zwrócić uwagę, że całkiem dobry mecz zagrał Uryga. Nawet raz, koło 70 minuty piętą zagrywał

Dobrze, że Donald się wykartkował teraz, na derby powinien być w swojej dyspozycji.

Trzy punkty cieszą, lepsze zwycięstwo po takiej grze niż "piękne remisy".
już Ruchem dostrzegłem że jakby swobodniej zaczął się poruszać po boisku, jakby koordynacja lepsza, te kocie ruchy itd.
W sumie jemu brakuje koordynacji i zwinności, im bardziej będzie nad tym pracował, tym lepszym piłkarzem będzie. Może coś z tego będzie. Ławka widzę mu pomogła
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując