Oprócz oczywistych wniosków, warto zwrócić uwagę, że całkiem dobry mecz zagrał Uryga. Nawet raz, koło 70 minuty piętą zagrywał
Dobrze, że Donald się wykartkował teraz, na derby powinien być w swojej dyspozycji.
Trzy punkty cieszą, lepsze zwycięstwo po takiej grze niż "piękne remisy".