Wyświetl pojedynczy post
Festence
Senior Member
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.11.2015, 00:24
Oprócz oczywistych wniosków, warto zwrócić uwagę, że całkiem dobry mecz zagrał Uryga. Nawet raz, koło 70 minuty piętą zagrywał

Dobrze, że Donald się wykartkował teraz, na derby powinien być w swojej dyspozycji.

Trzy punkty cieszą, lepsze zwycięstwo po takiej grze niż "piękne remisy".
Odpowiedz cytując