|
A co tutaj taka cisza?
jak jest remis ,czy porazka to wpisow jest x3 ....
Dzis grali .....przecietnie,zeby nie powiedziec słabo.Momentami bardzo slabo
Najgorszy byl chyba Burliga ktory chyba z szatni wogole nie wyszedl,
Mozna powieidziec ze dzis los oddal ,to co zwykle.... ,zwlaszcza na R22 odbieral,czyli sa 3 pkt.
Gra slaba są punkty,gramy "pięknie" jest zazwyczaj remis.
Eh .
|