Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 06.11.2015, 21:48
Szkoda tych wszystkich remisów jak s....ysyn :/ i pomyśleć, że gdyby wygrać z Górnikiem, Termalica, Ruchem i Koroną to grzalibyśmy dupy na V-ce mistrzu jesieni.
Jest nad czym pracować.
Odpowiedz cytując