Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33553
Stary 06.11.2015, 21:38
Jebie mnie czy kluczowe czy nie kluczowe. Fakt jest faktem - glosowali tak samo jak urbanoplatfusiarnia wiec jak to sie ma do twojego antagonizmu wzgledem nich? Nie udawaj, ze nie widzisz roznicy pomiedzy platfusiarnia i mainstreamem, ktory stara sie dojebac do PISu zawsze i wszedzie dla zasady tj. lemingami a ludzmi, ktorzy polityka sie interesuja i oceniaja PIS za ich postulaty. Nie mialbym nic przeciwko ich planom, gdybym nie wiedzial, ze podobne plany byly stosowane w wielu krajach i doprowadzaly do recesji, nie wspominajac juz o fakcie, ze kraje te, wprowadzajac dane postulaty, startowaly z duzo wyzszego "pulapu" niz my startujemy. Dla mnie idealnym posunieciem PISu byloby rozliczenie wszystkich tych kurew platformianych zlodziejskich, powsadzanie ich do pierdla itp itd a pozniej po sprzatnieciu burdelu, branie sie za inne rzeczy. Podkreslam, tak czy siak, na ocene dzialan oczywiscie jest za wczesnie bo moze nie spelnia swoich przedwyborczych obietnic (daj Boze)
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 06.11.2015 o godz. 21:39.