Wyświetl pojedynczy post
spirit
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków 303

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10862
Stary 06.11.2015, 21:15
Z tymi odsetkami 400 tyś. (!) to jest jakiś farmazon. Biorąc za podstawę 750 tys, max ile mógł wyciągnąć z odsetek na dzień dzisiejszy to jest niecałe 160 tyś. - obowiązuje coś takiego jak odsetki maksymalne (do 08.10.2014 - 16%, do 04.03.2015 - 12%, obecnie 10%) i nie da się (zgodnie z prawem przynajmniej) tego obejść.
Feci quod potui faciant meliora potentes
Odpowiedz cytując