|
Na plus na pewno wynik przy bardzo przeciętnej grze (moim zdaniem gorszej niż z Ruchem).
Jankowski zagrał dziś jak ostatnie drewno, zero czucia piłki, gość ma problemy z prostym przyjęciem i dryblingiem, nie wiem czy nie był najgorszy na boisku.
Donald jak ma grać "na odwal się" to już wolę na boisku jakiegoś młodzika, przynajmniej zostawi na boisku serducho.
Uryga dziś poprawnie, ale był to mecz bez praktycznie żadnej presji na niego ze strony przeciwnej.
Jović przy takiej grze... daje mu max pół roku u nas. Nie wiem czy jest w E-klasie ktoś z lepszą kondycją od niego.
|