Wyświetl pojedynczy post
Wiślak709
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Wielkopolska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 06.11.2015, 20:15
Wynik fajny, styl przeplatany - byly lepsze momenty i slabsze. Ale Boguś przy bramce dla lubina to chyba na grzyby się wybral, a Radek Cierzniak mimo że zagral dzis kolejny dobry mecz to w tej sytuacji zapomniał chyba, że rece .
W zasadzie dobrze, że Donald wykartkował sie na Zabrze, bo mimo ze nie jest teraz wybitnie dysponowany to zawsze gdzies tam sie może znależć i strzelic pejsatym.
A jako ze ciezko nam wygrac dwa mecze z rzedu, a co dopiero trzy remis z Górnikiem moge wziac w ciemno .
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
Wiślak z Wlkp.

Radosław
Sobolewski –
DZIĘKUJEMY!!


Odpowiedz cytując