kornd napisał(a):

|
Smuda świetnie to rozegrał, udawał że nic się nie dzieje po zwolnieniu, nie domagał się kasy, w prasie robił z siebie zbawcę, bo wiedział że jeśli nie dostanie kasy za cały kontrakt z góry, to odda sprawę do sądu, a tam sprawę wygra i dodatkowo 400 000 odsetek otrzyma. Za całą sprawę oczywiście odpowiedzialny jest Bednarz, który podpisał umowę i Gaszyński, który nie wynegocjował ugody. A Cupiał, po raz wtóry daje się dymać swym najbliższym współpracownikom- te wszystkie rogale, kapki, dyzmy, chcą tylko wydoić nasz klub. Dyzma, jak gdyby nigdy nic chodzi na mecze Wisły, może w końcu przywalą mu zakaz wstępu na stadion.
|
400 odsetek?Skąd to wziąłeś?