Davss875 napisał(a):

Boże ile to jeszcze trupów wyskoczy nam z szafy?
Mandziara
Genkow
Smuda
Jovanić
Cantoro
Wilk
Jovanović
Ktoś jeszcze? Kogoś pominąłem? Nie wiem czasem czy Dudka coś tam nie pobrzękiwał o rzekomej zaległej premii!!!!!!!!! Boże żebyśmy nie podzielili losu Widzewa, ŁKS, czy Polonii
Czarne chmury nad nami się zebrały niczym smog nad Krakowem :/ :/ :/
|
Ale to nie są trupy w szafie. Wynik każdej z tych spraw był oczywisty. Ciąganie się z ludźmi po sądach to była tylko i wyłącznie gra na czas kosztem prestiżu i wiarygodności klubu. Każdy orze jak może.
tofik napisał(a):

|
Bo BC sypał za mało. Gdyby dwa razy przed sezonem włożył po 30 dużych baniek (zamiast 60 baniek w lat 15)- szczególnie w czasach gdy zmieniły się warunki kwalifikacji do LM - osiągnąłby co chciał. Skoro nie interesowała go organiczna praca, tak właśnie powinien postąpić. Zrobić duże beng jak katarski szejk.
|
Cupiałowi, rzeczywiście zabrakło zdecydowania w kluczowych momentach. Na klub dawał oczywiście dużo ale nigdy tyle, żeby żądać awansu do Ligi Mistrzów. Ten mógł być co najwyżej zrządzeniem losu. A ten niestety nam nie sprzyjał.