Wyświetl pojedynczy post
kornd
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10853
Stary 06.11.2015, 14:08
Smuda świetnie to rozegrał, udawał że nic się nie dzieje po zwolnieniu, nie domagał się kasy, w prasie robił z siebie zbawcę, bo wiedział że jeśli nie dostanie kasy za cały kontrakt z góry, to odda sprawę do sądu, a tam sprawę wygra i dodatkowo 400 000 odsetek otrzyma. Za całą sprawę oczywiście odpowiedzialny jest Bednarz, który podpisał umowę i Gaszyński, który nie wynegocjował ugody. A Cupiał, po raz wtóry daje się dymać swym najbliższym współpracownikom- te wszystkie rogale, kapki, dyzmy, chcą tylko wydoić nasz klub. Dyzma, jak gdyby nigdy nic chodzi na mecze Wisły, może w końcu przywalą mu zakaz wstępu na stadion.


Kupię koszulki Wisły z dawnych lat. Pisz na PW.
Odpowiedz cytując